Svatby

Své ANO si mohou snoubenci říct pod širým nebem na nádvoří nebo v okolí Mlýna.

K dispozici máme kompletní rekvizity jako slavobránu z břízy, obřadní stolek, lampičky, světýlka, stálá výzdoba, miska na prstýnky, krabička na vybrané peněžní dary atd. 

Na hostinu lze umístit a obsloužit až 120 hostů. Je zde připravena velká hodovna s rozsáhlým venkovním prostorem.

Pro menší oslavy a svatby lze využít salonek pro cca 40 lidí.

Jak to vše probíhá?

Domluvíme se vždy individuálně, jakou máte představu o průběhu svatby, nebo doporučíme osvědčený program a itinerář.

Máme zkušenost, že ženich s nevěstou a nejbližší rodinnou, případně družičkami chtějí být na místě již odpoledne před svatbou, aby se ráno probudili již na svatebním místě a mohli se tak naladit na slavnostní atmoféru, připravit se, nechat se učesat, nalíčit a dát si třeba proseco s kanapkami nebo koláčky. Nevěsty a družičky vždy příjemně potěší, když jim na pokoj, kde se dopoledne líčí a připravují, necháme donést proseco a canapky. Je to sice maličkost, ale potěší. Rozpustí nervozitu a uvolní příjemné očekávání.

V sobotu již přijíždí hosté, které uvítá přípitkem a drobným občerstvením naše koordinátorka. Dále probíhá vše dle vašich představ – oddání v místě areálu, focení, oběd, krájení dortu, zábava, hudba, tanec, tabule s občerstvením, rozbalování darů, procházka po hrázi, cokoliv si budete přát. Jsme připraveni splnit Vaše sny.

V neděli lze domluvit ranní občerstvení od bohaté snídaně, či jen něco menšího.

Během dopoledne lze v klidu posbírat svatební dary, výslužky a rodinné příslušníky, či přátele a odebrat se vstříc novým životním výzvám.

Hostina

Nabízíme bezkonkurenční catering jak cenou, tak kvalitou. Dělají to s nadšením, protože je to prostě baví. Máme zde moderně vybavenou kuchyň, takže jídla lze připravovat na místě čerstvá. Můžete se domluvit na individuálním menu formou servírovaného oběda nebo formu rautu, večer je možné uspořádat grilování.

Necháváme možnost donést si svoje vlastní nápoje, alkohol a sladké. Pokud ale budete chtít, umíme zajistit sami za rozumnou cenu.

Ubytování

Ubytujeme až 29 hostů v pokojích a až 14 lidí může využít společný salonek s matracemi a lůžkovinami, kde si i přes den mohou odpočinout nebo pohrát děti.

Je zde 8 dvoulůžkových pokojů a 2 třílůžkové pokoje. K tomu lze využít až 7 přistýlek nebo dětských postýlek.

Pokoje jsou vybaveny zabudovaným fénem, plazmovou televizí a bezdrátovým i kabelovým internetem (zdarma).

Další hosty je možno rozvést na ubytování do Votic a Miličína, což je cca 15 minut jízdy odtud. 

Kadeřnice a vizážistka

Rádi Vám doporučíme kadeřnici a vizážistku Terezku, která absolvovala několik soutěží profesionálů a má bohaté zkušenosti s česáním a líčením na svatby a jiné slavnostní příležitosti.

Florista

V neposlední řadě máme úžasnou floristku Aurelii s dcerou, které Vám zajistí dekoraci a květiny dle Vašich představ.

Koordinátor

O hladký a pohodový průběh svatby se Vám postarají naše zkušené koordinátorky. Podle přání můžeme zajistit hlídání dětí v průběhu dne.

Rozvoz

Pokud hosté využijí ubytování v okolí, jsme případně schopni zajistit rozvoz do místa a z místa ubytování.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám zašleme cenovou nabídku a zodpovíme Vaše dotazy.